icon
AkreditaceAkreditace   PřihlášeníPřihlášení

  
Novinky Program Návštěvníci O festivalu Partneři Press Kontakt
MENU ▼

SPOT LFŠ 2013


Autor spotu: BastArt.cz / Hudba: Lukáš Mareček

VIZUÁLNÍ STYL LFŠ 2013Ráj, to je hlavně Adam a Eva, kteří byli stvořeni v čisté nahotě, protože v Ráji nic není potřeba. Vyhnáním přišli o veškerý komfort a jsou podnes vystaveni civilizačním paradoxům. Jedním z nich je zakrývání intimních partií. A tak se zrodil fíkový list, který byl nejprve pouhou větvičkou jabloně, posléze keřem, který byl zrovna po ruce... Uherské Hradiště je krajem vinařským a víno nás uvádí čas od času v pocit, že v Ráji vlastně občas žijeme.

Robert Štencl, Studio Bastart

NEPŘEHLÉDNĚTE


Všem milým účastníkům a filmovým fanouškům děkujeme za přízeň a těšíme se na setkání v příštím roce. Jubilejní 40. Letní filmová škola Uherské Hradiště se uskuteční 25. července – 2. srpna 2014.

Filmové listy

POŘADATEL


HLAVNÍ PARTNEŘI


FOTOGALERIE


POČASÍ ZÍTRANovinky Program Denní program Přehled cyklů Doprovodné akce Odborný program Hosté Návštěvníci Než vyrazíte Registrace Ubytování Promítací místa Mapa festivalu O festivalu Co je LFŠ Vizuální styl LFŠ Historie Ohlasy hostů Fotogalerie Press Press akreditace Ke stažení Ohlasy Partneři Záštity Mediální partneři Finanční podpora Spolupráce Kontakt


Všechna práva vyhrazena / © 2013 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin