icon
AkreditaceAkreditace   PřihlášeníPřihlášení

  
Novinky Program Návštěvníci O festivalu Partneři Press Kontakt
MENU ▼

NEŽ VYRAZÍTE


Pokud se chystáte na 39. Letní filmovou školu, doporučujeme vám přečíst si několik následujících rad, které vám pomůžou s akreditací, orientací a bezproblémovým pobytem v Uherském Hradišti.


Registrace

Pokud se chystáte navštívit Letní filmovou školu poprvé, je třeba, abyste se nejprve zaregistrovali. Na váš mail dostanete přístupové údaje, které použijete pro následnou akreditaci. Neregistrujte se v případě, že jste se LFŠ již zúčastnili alespoň jednou od roku 2008. Pokud jste zapomněli své přístupové údaje, v sekci „akreditace“ si je můžete nechat znovu zaslat na váš mail. Vstup do akreditace zde.

Akreditace

Registrace i akreditace na 39. ročník LFŠ je spuštěna od 12. dubna 2013. Nejlevněji vychází akreditace na celou dobu LFŠ zaplacená nejpozději do 15. června 2013. Rozhodující pro uznání této zlevněné akreditace je datum na složence či příkazu k úhradě. Pokud nevyužijete včasnou akreditaci a budete se akreditovat později před příjezdem na LFŠ nebo přímo na místě, upozorňujeme vás, že platbu za akreditaci bezhotovostním převodem je nutné provést do 23. července. Po tomto termínu je nutno realizovat platbu pouze na místě v hotovosti či platební kartou.

Fotografie

Na akreditační kartu je potřebná vaše fotografie. Nejjednodušším způsobem je nahrát ji elektronicky přímo do akreditačního formuláře. Pokud tuto možnost nemáte, vyfotíme vás i na místě, připravte se však na možné zdlouhavé fronty. Fotografie nemusí být pro jednodenní akreditace.

Zároveň s akreditací si můžete v systému i vybrat a zaplatit v předstihu ubytování. Pokud vám naše nabídka ubytování nevyhovuje, můžete se obrátit na Městské informační centrum v Uherském Hradišti, kde vám rádi vyjdou vstříc.

Typy akreditací

Pro účastníky máme nachystány celkem tři druhy akreditací – jednodenní, čtyřdenní a na celou dobu LFŠ. Pro jednodenní akreditaci se nemusíte registrovat, nezaručuje vám však možnost ubytování přes akreditační systém, ani slevy na doprovodné akce.

Slevy

Studentům (akceptujeme karty ISIC, KM EURO 26 Student či potvrzení o studiu z příslušné školy), členům FK (AČFK a ASFK), držitelům ZTP a seniorům nad 60 let budou po předložení příslušných dokladů poskytnuty slevy (neplatí pro jednodenní akreditace). Doklady posílejte naskenované (včetně termínu platnosti) na adresu akreditace@lfs.cz, senioři předloží OP při převzetí akreditace.

Doprovodné akce

Vstupenky na doprovodné akce si můžete objednat i zaplatit přes akreditační systém nebo si je přímo zakoupit v MIC Uherské Hradiště (zde bez možnosti uplatnit slevu). Držitelé vícedenních akreditaci totiž mají možnost zakoupit vstupenky na doprovodné akce s výraznou slevou (pouze však přes akreditační systém). Zaplatit a vyzvednout si je můžete až na místě v pokladně kina Hvězda, nejpozději však do 16 hodin na daný koncert v příslušný den. Přes akreditační systém si můžete objednat také katalog.

Ubytování

Ihned po vyzvednutí akreditace vám doporučujeme navštívit místo, kde večer složíte hlavu, a informovat se např. o provozních hodinách recepce či možnosti úschovy zavazadel. Dále pak v Městském informačním centru na Masarykově náměstí vám doporučí zajímavá místa v okolí Uherského Hradiště, zajistí půjčení kola apod.

Půjčovna kol Cyklomat

Půjčte si v průběhu LFŠ kolo! Na přesuny mezi sály a místy v Uherském Hradišti i pro samostatné nebo skupinové výlety, pod patronátem Bajkazylu Olomouc. Půjčovna kol je v provozu od pátku 26. 7. 12:00 do soboty 3. 8. do 18:00. Hlavní stanoviště je naproti kina Hvězda, k dispozici jsou připravena skvělá retro kola, městská kola i tandemy. Otvírací doba denně od 10:00 do 22:00 hodin. Bicykly je možno zapůjčit od 30,- Kč za jednu jízdu nebo si zakoupit výhodné permanentky či Festival pass na celou dobu LFŠ. Informace a rezervace na horké lince 778 033 630 nebo e-mailem na bajkazyl.olomouc@gmail.com.
www.bajkazylolomouc.cz

Projekční sály

Kapacity sálů jsou omezené, doporučujeme proto dostavit se na projekci včas, nejlépe minimálně se čtvrthodinovým předstihem. Pokud je sál již plně obsazen, služba vás na film z důvodu protipožárních opatření nevpustí. Projekce začínají s časovým posunem ve třech blocích v průběhu dne.

Bezbariérová Letní filmová škola

V rámci Letní filmové školy je většina programových míst přístupná lidem s postižením, kteří jsou odkázáni na vozík. Bezbariérové projekční sály: Hvězda, Slovácké divadlo, Klub kultury, Reduta, Letní kina.


NEPŘEHLÉDNĚTE


Všem milým účastníkům a filmovým fanouškům děkujeme za přízeň a těšíme se na setkání v příštím roce. Jubilejní 40. Letní filmová škola Uherské Hradiště se uskuteční 25. července – 2. srpna 2014.

Filmové listy

POŘADATEL


HLAVNÍ PARTNEŘI


FOTOGALERIE


POČASÍ ZÍTRANovinky Program Denní program Přehled cyklů Doprovodné akce Odborný program Hosté Návštěvníci Než vyrazíte Registrace Ubytování Promítací místa Mapa festivalu O festivalu Co je LFŠ Vizuální styl LFŠ Historie Ohlasy hostů Fotogalerie Press Press akreditace Ke stažení Ohlasy Partneři Záštity Mediální partneři Finanční podpora Spolupráce Kontakt


Všechna práva vyhrazena / © 2013 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin