icon
AkreditaceAkreditace   PřihlášeníPřihlášení

  
Novinky Program Návštěvníci O festivalu Partneři Press Kontakt
MENU ▼

CENY AKREDITACÍ


Typ akreditace
Základní cena Cena se slevou Platba do 15.6.
Jednodenní 250 Kč - -
Čtyřdenní   800 Kč   700 Kč -
Devítidenní 1400 Kč 1250 Kč 1000 Kč


AKREDITACE


On-line akreditace i možnost bezhotovostních plateb probíhá do 23. července 2013. Po tomto termínu se můžete akreditovat i vše potřebné platit až po příjezdu v kině Hvězda. Všichni akreditovaní účastníci (mimo jednodenní akreditace) mají nárok na poloviční vstupné na doprovodné akce (koncerty a divadla). Vstupenky na tyto akce stejně jako ubytování a katalog si rezervujte také v akreditačním systému. Dále všichni akreditovaní na 4 dny nebo na celou dobu LFŠ získávají po předložení své akreditace slevu 25 % na vstupném do aquaparku.

Povinnou součástí akreditace je fotografie. Nejjednodušším způsobem je nahrát vaši fotografii elektronicky přímo do akreditačního formuláře. Pokud tuto možnost nemáte, vyfotíme vás i na místě, připravte se však na možné zdržení. Pro účastníky máme nachystány celkem tři druhy akreditací – jednodenní, čtyřdenní a devítidenní. Jednodenní akreditace má formu vstupenky platné na všechna filmová představení v daný den. Studentům, členům filmových klubů, držitelům ZTP a důchodcům budou po předložení příslušných dokladů poskytnuty slevy. Akceptovanými studentskými doklady jsou karty ISIC a KM EURO26 Student či potvrzení o studiu z příslušné školy. Členové filmového klubu předkládají členský průkaz AČFK. Doklady posílejte naskenované (včetně termínu platnosti) na akreditace@lfs.cz, sleva vám bude následně e-mailem potvrzena.

Jednodenní akreditace se dají pořídit pouze v infocentru LFŠ, umístěném před kinem Hvězda - nelze je rezervovat dopředu přes akreditační systém, jejich držitelé si mohou zajistit ubytování (spaní ve vlastním spacáku) na 1 nebo 2 noci přímo na místě v infocentru LFŠ. Jednodenní akreditace neopravňuje jejího držitele ke slevám na doprovodné akce.
NEPŘEHLÉDNĚTE


Všem milým účastníkům a filmovým fanouškům děkujeme za přízeň a těšíme se na setkání v příštím roce. Jubilejní 40. Letní filmová škola Uherské Hradiště se uskuteční 25. července – 2. srpna 2014.

Filmové listy

POŘADATEL


HLAVNÍ PARTNEŘI


FOTOGALERIE


POČASÍ ZÍTRANovinky Program Denní program Přehled cyklů Doprovodné akce Odborný program Hosté Návštěvníci Než vyrazíte Registrace Ubytování Promítací místa Mapa festivalu O festivalu Co je LFŠ Vizuální styl LFŠ Historie Ohlasy hostů Fotogalerie Press Press akreditace Ke stažení Ohlasy Partneři Záštity Mediální partneři Finanční podpora Spolupráce Kontakt


Všechna práva vyhrazena / © 2013 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin