icon
AkreditaceAkreditace   PřihlášeníPřihlášení

  
Novinky Program Návštěvníci O festivalu Partneři Press Kontakt
MENU ▼

ODBORNÝ PROGRAM


Masterclass íránského režiséra Abbáse Kiarostámího Součástí nezaměnitelného charakteru Letní filmové školy je i odborný program, který nabízí divákům pozornější a hlubší pohled na jednotlivá témata i nahlédnutí do jiných uměleckých sfér. Pravidelnou součástí odborného programu a setkávání se zahraničními i domácími hosty jsou moderované Lekce filmu (masterclass) předních hostů LFŠ, kteří diváky seznamují se svým autorským přístupem i tvůrčím světem. Dále se návštěvníci festivalu mohou těšit na již tradičně bohatý program panelových diskuzí, přednášek, kinolektorátů či workshopů.
Podrobný plán odborného programu naleznete zde

Fotografický workshop Karla Cudlína

Čtyřdenní workshop o fotografování a výběru snímků, založený na diskusi s Karlem Cudlínem, významným českým fotografem zabývajícím se dokumentární fotografií. Pokud vás oslovuje styl práce Karla Cudlína a chtěli byste s ním zažít čtyři dny společné práce a diskuse nad jeho i vašimi fotografiemi, můžete se přihlásit. Podrobnosti k přihlášení a všechny další nezbytné informace naleznete zde.


NEPŘEHLÉDNĚTE


Všem milým účastníkům a filmovým fanouškům děkujeme za přízeň a těšíme se na setkání v příštím roce. Jubilejní 40. Letní filmová škola Uherské Hradiště se uskuteční 25. července – 2. srpna 2014.

Filmové listy

POŘADATEL


HLAVNÍ PARTNEŘI


FOTOGALERIE


POČASÍ ZÍTRANovinky Program Denní program Přehled cyklů Doprovodné akce Odborný program Hosté Návštěvníci Než vyrazíte Registrace Ubytování Promítací místa Mapa festivalu O festivalu Co je LFŠ Vizuální styl LFŠ Historie Ohlasy hostů Fotogalerie Press Press akreditace Ke stažení Ohlasy Partneři Záštity Mediální partneři Finanční podpora Spolupráce Kontakt


Všechna práva vyhrazena / © 2013 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / admin